Běžecký pás Formerfit 1501 + Doprava zdarma

Akce Novinka
Značka: FORMERFIT
ZDARMAZDARMA 19 500 Kč –13 %
Běžecký pás Formerfit 1501 + Doprava zdarma
19 500 Kč –13 % 16 900 Kč
Vyprodáno

Běžecký pás aktuálně v akci!

Běhací pás (běžecký trenažér) s vysokým výkonem motoru a velikostí běžecké plochy je ideální pro váš intenzivní domácí trénink. Trenažér jsme pro vás vybavili snadno ovládatelným přehledným počítačem s programy pro snížení tělesné váhy nebo rychlou chůzi.  Vaše klouby ochrání účinně kombinované odpružení rámu a běžecké desky, které vám navíc zajistí tichý chod pásu na běhání. 

 

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

y11y5-2y6y9xy1

 

Pro náročný domácí trénink za skvělou cenu

Motorový běžecký pás za skvělou cenu vás překvapí svým vysokým výkonem motoru a velikostí běžecké plochy ve velikosti ideální ke kvalitnímu domácímu tréninku. Nová konstrukce trenažéru se zapuštěným motorem pod úroveň rámu a tím sníženým zakrytováním navíc vytváří elegantní design tohoto zdařilého modelu řady Formerfit.

 

Kvalitní odpružení běžeckého pásu šetří vaše klouby

Vysoce účinné kombinované odpružení rámu a běžecké desky vám přináší tichý chod stroje a současně šetří vaše klouby. Běžeckou desku jsme odpružili gumovými silenbloky doplněné pružinami a po stranách má pohodlné velké nášlapy.

odpružení1501

 

Trénink vám zpestří řada cvičebních programů

Trenažér jsme pro vás vybavili snadno ovládatelným přehledným počítačem s podsvíceným LCD a funkcemi, které opravdu užijete: 6 přednastavených programů s možností zvolení jejich doby trvání od 10 do 100 min, sestavení vlastního programu do paměti počítače, 2 HRC programy, čas, rychlost, vzdálenost, kalorie, puls, nastavení cílových hodnot, 400m závodní okruh s indikací po 10m, 3 přímé volby rychlosti a náklonu, výběr sledované hodnoty do hlavního pole monitoru, hand pulse + bezdrátový přijímač z hrudního pásu 5kHz, auto vypnutí po 10min nečinnosti. Počítač má ovládání rychlosti a náklonu na konzoli i v rukojetích. Na konzoli jsou zabudované reproduktory, odkládací poličky a přípojka MP3.

počítač1501

 

Pro úsporu místa využijte skladovací polohu pásu

Jednoduchá montáž - jednotlivé součásti stroje jsou k hlavnímu rámu přimontovány již ve výrobě a pomocí kloubových spojů sklopeny pro uložení v krabici, stroj pak stačí jen rozložit a přidat fixační šrouby. Rádi vám však běžecký pás zcela zdarma smontujeme u vás doma. 

Trenažér můžete pro úsporu místa sklopit do skladovací polohy a přemisťovat na transportních kolečkách.

Výstřižek

 

pros

 

Proč si běžecký pás 1501 pořídit?

 

 • Běžecký pás za skvělou cenu ve své kategorii.
 • Vybaven radou cvičebních programů.
 • Vhodný pro náročný domácí trénink.
 • Šetrný k vašim kloubům díky kombinaci odpružení rámu a odpružené běžecké desky (běžecké plochy).
 • Stabilní a pevná konstrukce běžeckého pásu.
 • Můžete trénovat intervaly i kopce. Snadné ovládání rychlosti i náklonu běžeckého pásu.
 • Ovládání pásu vám usnadní zabudovaný počítač s přehledným displayem a řadou přednastavených funkcí.
 • Snadná manipulace i skladování. Pás můžete složit do skladovací polohy pro úsporu místa.
 • Zákazníky oblíbený motorový běžecký pás.
 • Prodloužená záruka 3 roky!
 • Výběr dárku k nákupu.
 • Montáž a doprava zboží zdarma až k vám domů.

 

body_iconCo díky běhu na pásu posílíte?

 • Stehenní svaly
 • Svaly bérce
 • Velký sval hýžďový
 • Achilovky
 • Svaly kyčelního kloubu
 • Svaly středu těla
 • Břišní svaly
 • Ramenní a zádové svaly
 • Svaly na rukou
 • A to nejdůležitější - srdce

Různými technikami běhu pak můžete posílit mnoho dalších svalů. Díky běhu tedy posílíte celé tělo. 

 

tick_greenDoporučujeme zátěžovou podložku pod běžecký pás

Speciální gumová podložka pod trenažéry a posilovací stroje ochrání vaši podlahu před poškozením, a zároveň prodlouží životnost běžeckého pásu o několik let. Skvěle tlumí vibrace a nárazy vyvolané cvičením.

podložka_pod_trenažér

 

Potřebujete běžecký pás upravit na míru?

Jsme výrobci a s úpravami na míru si snadno poradíme. Běžecký pás vám rádi upravíme na míru, tak jak potřebujete. Drobné úpravy vám dokonce provedeme v ceně běžeckého pásu.

Napište nám na formerfit@formerfit.cz nebo zavolejte na 602 575 173.

 

Český výrobce fitness vybavení

logo(1)

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Běžecké pásy
Záruka: 3 roky
? Běžecká plocha : 45 x 132 cm
? Motor: 2,5 HP
? Rychlost: 0,8 - 18 km/h
? Elektronicky nastavitelný sklon pásu: 0 - 15 %
Nosnost: 120 kg
Hmotnost stroje: 66 kg
Hmotnost balení: 76 kg
? Rozměry sestaveného stroje: 170 cm x 76 cm x 141 cm
? Rozměry stroje ve skladovací poloze: 108 cm x 76 cm x 146 cm
? Rozměry krabice: 174 cm x 77 cm x 42 cm
Třída/norma/jakost: HC, EN 957, ISO 20957, vhodné pro domácí použití
5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 16.4.2020
Pás maximálně vyhovuje všem mým požadavkům. Má všechno co jsem od tohoto stroje očekával. Všem doporučuji.
5
JK Avatar autora | 9.4.2019
V daném případě šlo o dárek k 70tinám. Než jsme dospěli ke konečnému rozhodnutí, prostudovali jsme různé nabídky na internetu a navštívili jsme také některé prodejny nabízející běžecké pásy. Setkali jsme se s rozdílnými přístupy k zákazníkovi a také s různými vysvětleními. Ukázalo se, že pokud nevíme předem k čemu a komu má pás sloužit a zda bude vyhovující pro rodinu, pak si jen stěží může zákazník vybrat pás, který bude vyhovovat jeho potřebám. Proto bylo potřeba si tyto základní věci předem ujasnit. Hledali jsme dál, až jsme narazili přímo na výrobce běžeckých pásů a to na firmu FORMERFIT, s. r. o. Hranice. Zde jsme se dozvěděli veškeré potřebné informace. Jejich komunikace od samého počátku byla pro nás velmi překvapující. Jednání pana Libora Hlavinky bylo vstřícné, jeho rady užitečné a srozumitelné. Veškeré dotazy nám vysvětlil a my jsme ve srovnání s jinými nabídkami pak mohli posoudit jejich objektivnost. Je celá řada věcí, které by měl zákazník znát před tím, než se rozhodne ke koupi. Už také proto, že pásy nejsou levnou investicí. Důležitý je motor, jeho síla a tichý chod. Význam má i hmotnost nejtěžší osoby v rodině, která bude pás používat. Neméně důležité je jak často se bude pás používat a řada dalších technických i jiných otázek (záruka, pozáruční servis). Doprava a montáž v bytě, mimochodem to je zdarma. Tak jsme se nakonec rozhodli pro koupi běžeckého pásu FORMERFIT 1501. Zákazník si může vybrat zdarma navíc ještě dárek, my jsme zvolili VIP kartu. Majitele této karty navštíví technik firmy v době mezi 6 a 12 měsícem od zakoupení pásu a zdarma mu provede uživatelskou údržbu spojenou s dovysvětlením našich případných dotazů týkajících se zkušeností s provozem. Současně tím dojde k prodloužení původní záruky (prostě je to výhodné). Takže naše zkušenost s firmou je vynikající a takto si představujeme profesionální přístup k zákazníkovi. Děkujeme. Běžecký pás FORMERFIT 1501 je pro domácí cvičení vynikající, jsme s ním maximálně spokojeni a můžeme jej doporučit. Manželé Jarmila a Jindřich Kusovi, Praha
5
RL Avatar autora | 10.2.2019
Maximalne me vyhovuje. Profesionalni, prijemny pristup prodejce, rychle dodani a zprovozneni. Doporucuji!