BĚŽECKÝ PÁS Formerfit 1501 + VIP servisní karta Formerfit / Podložka pod stroj / Posilovač břišních svalů

Akce Novinka
Značka: FORMERFIT
ZdarmaZdarma 19 500 Kč –13 %
BĚŽECKÝ PÁS Formerfit 1501  + VIP servisní karta Formerfit / Podložka pod stroj / Posilovač břišních svalů
19 500 Kč –13 % 16 900 Kč
Skladem (> 5 ks)

Běžecký pás s výkonem motoru a velikostí běžecké plochy ideální k vašemu domácímu tréninku. Trenažer je vybaven snadno ovládatelným přehledným počítačem s programy pro snížení tělesné váhy nebo rychlé chůze a má účinné kombinované odpružení rámu a běžecké desky zajišťující tichý a kloubům šetrný chod. 

darek_úprava

d1d2karta

 

Více informací na: Dárky k nákupu

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

BĚŽECKÝ PÁS FORMERFIT 1501

y11y5-2y6y9xy1

 

KVALITNÍ DOMÁCÍ TRÉNINK ZA SKVĚLOU CENU

Běžecký pás za skvělou cenu s výkonem motoru a velikostí běžecké plochy v parametrech ideálních ke kvalitnímu domácímu tréninku. Nová konstrukce trenažeru se zapuštěným motorem pod úroveň rámu a tím sníženým zakrytováním vytváří elegantní design tohoto zdařilého modelu řady Formerfit.

 

ODPRUŽENÁ BĚŽECKÁ PLOCHA ZAJISTÍ TICHÝ CHOD STROJE A ŠETŘÍ VAŠE KLOUBY

Vysoce účinné kombinované odpružení rámu a běžecké desky vám přináší tichý chod stroje a současně šetří vaše klouby. Běžecká deska je odpružena gumovými silenbloky doplněné pružinami a po stranách má pohodlné velké nášlapy.

odpružení1501

 

POČÍTAČ S FUNKCEMI, KTERÉ OPRAVDU VYUŽIJETE

Trenažer je vybaven snadno ovládatelným přehledným počítačem s podsvíceným LCD a funkcemi, které opravdu užijete: 6 přednastavených programů s možností zvolení jejich doby trvání od 10 do 100 min, sestavení vlastního programu do paměti počítače, 2 HRC programy, čas, rychlost, vzdálenost, kalorie, puls, nastavení cílových hodnot, 400m závodní okruh s indikací po 10m, 3 přímé volby rychlosti a náklonu, výběr sledované hodnoty do hlavního pole monitoru, hand pulse + bezdrátový přijímač z hrudního pásu 5kHz, auto vypnutí po 10min nečinnosti. Počítač má ovládání rychlosti a náklonu na konzoli i v rukojetích. Na konzoli jsou zabudované reproduktory, odkládací poličky a přípojka MP3.

počítač1501

 

SNADNÁ MONTÁŽ, SKLADOVÁNÍ I PŘEMISŤOVÁNÍ

Jednoduchá montáž - jednotlivé součásti stroje jsou k hlavnímu rámu přimontovány již ve výrobě a pomocí kloubových spojů sklopeny pro uložení v krabici, stroj pak stačí jen rozložit a přidat fixační šrouby.

Trenažer je možno pro úsporu místa sklopit do skladovací polohy a přemisťovat na transportních kolečkách.

Výstřižek

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Běžecké pásy
Záruka: 3 roky
? Běžecká plocha : 45 x 132 cm
? Motor: 2,5 HP
? Rychlost: 0,8 - 18 km/h
? Elektronicky nastavitelný sklon pásu: 0 - 15 %
Nosnost: 120 kg
Hmotnost stroje: 66 kg
Hmotnost balení: 76 kg
? Rozměry sestaveného stroje: 170 cm x 76 cm x 141 cm
? Rozměry stroje ve skladovací poloze: 108 cm x 76 cm x 146 cm
? Rozměry krabice: 174 cm x 77 cm x 42 cm
Třída/norma/jakost: HC, EN 957, ISO 20957, vhodné pro domácí použití

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
BĚŽECKÝ PÁS Formerfit 1501  + VIP servisní karta Formerfit / Podložka pod stroj / Posilovač břišních svalů BĚŽECKÝ PÁS Formerfit 1501 + VIP servisní karta Formerfit / Podložka pod stroj / Posilovač břišních svalů
5
JK Avatar autora | 9.4.2019
V daném případě šlo o dárek k 70tinám. Než jsme dospěli ke konečnému rozhodnutí, prostudovali jsme různé nabídky na internetu a navštívili jsme také některé prodejny nabízející běžecké pásy. Setkali jsme se s rozdílnými přístupy k zákazníkovi a také s různými vysvětleními. Ukázalo se, že pokud nevíme předem k čemu a komu má pás sloužit a zda bude vyhovující pro rodinu, pak si jen stěží může zákazník vybrat pás, který bude vyhovovat jeho potřebám. Proto bylo potřeba si tyto základní věci předem ujasnit. Hledali jsme dál, až jsme narazili přímo na výrobce běžeckých pásů a to na firmu FORMERFIT, s. r. o. Hranice. Zde jsme se dozvěděli veškeré potřebné informace. Jejich komunikace od samého počátku byla pro nás velmi překvapující. Jednání pana Libora Hlavinky bylo vstřícné, jeho rady užitečné a srozumitelné. Veškeré dotazy nám vysvětlil a my jsme ve srovnání s jinými nabídkami pak mohli posoudit jejich objektivnost. Je celá řada věcí, které by měl zákazník znát před tím, než se rozhodne ke koupi. Už také proto, že pásy nejsou levnou investicí. Důležitý je motor, jeho síla a tichý chod. Význam má i hmotnost nejtěžší osoby v rodině, která bude pás používat. Neméně důležité je jak často se bude pás používat a řada dalších technických i jiných otázek (záruka, pozáruční servis). Doprava a montáž v bytě, mimochodem to je zdarma. Tak jsme se nakonec rozhodli pro koupi běžeckého pásu FORMERFIT 1501. Zákazník si může vybrat zdarma navíc ještě dárek, my jsme zvolili VIP kartu. Majitele této karty navštíví technik firmy v době mezi 6 a 12 měsícem od zakoupení pásu a zdarma mu provede uživatelskou údržbu spojenou s dovysvětlením našich případných dotazů týkajících se zkušeností s provozem. Současně tím dojde k prodloužení původní záruky (prostě je to výhodné). Takže naše zkušenost s firmou je vynikající a takto si představujeme profesionální přístup k zákazníkovi. Děkujeme. Běžecký pás FORMERFIT 1501 je pro domácí cvičení vynikající, jsme s ním maximálně spokojeni a můžeme jej doporučit. Manželé Jarmila a Jindřich Kusovi, Praha
BĚŽECKÝ PÁS Formerfit 1501  + VIP servisní karta Formerfit / Podložka pod stroj / Posilovač břišních svalů BĚŽECKÝ PÁS Formerfit 1501 + VIP servisní karta Formerfit / Podložka pod stroj / Posilovač břišních svalů
5
RL Avatar autora | 10.2.2019
Maximalne me vyhovuje. Profesionalni, prijemny pristup prodejce, rychle dodani a zprovozneni. Doporucuji!