Běžecký pás Formerfit 5814 + Doprava zdarma

Akce Novinka
Značka: FORMERFIT
ZDARMAZDARMA 26 900 Kč –15 %
Běžecký pás Formerfit 5814  + Doprava zdarma
26 900 Kč –15 % 22 900 Kč
Vyprodáno

Běžecký pás 5814 vám nabídne skvělý poměr kvality a ceny!

Pás na běhání s velkou běžeckou plochou a silným motorem. Naše nové konstrukční řešení hlavního rámu trenažér vám doma zabere méně místa. Vysoký účinek odpružení běžecké desky je docílen doplňkovým pneumatickým odpružením v místě došlapu.

Trenažér je vybaven přehledným počítačem s bohatým výběrem cvičebních programů, připojit můžete IPHONE,IPAD,MP3,USB,SD card nebo si naladit zabudované rádio a při běhu se ochlazovat naklápěcím ventilátorem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

y11y5-2y6y9xy1y8

 

Design, komfort a kvalita za rozumnou cenu

Máme pro vás kvalitní běžecký pás s velkou běžeckou plochou a silným motorem za rozumnou cenu. Díky novému konstrukčnímu řešení hlavního rámu trenažér vám zabere doma méně místa, i přesto že má dostatečně komfortní rozměr běžecké plochy. Naši novinkou je zapuštění motoru pod úroveň rámu, čímž jsme docílili zásadního zmenšení jeho krytu a elegantního designu celého stroje.

 

Myslíme na vaše klouby! Běžecký pás jsme dostatečně odpružili

Vysoký účinek odpružení běžecké desky jsme docílili kombinací gumových silenbloků a vzduchových tlumičů v místě došlapu . Tímto systém odpružení zajišťujeme tichý chod pásu při běhu a vy šetříte vaše klouby. Samostatně je odpružený rám, který má po stranách pohodlné velké nášlapy. Hnací a napínací válec běhounu mají kvalitní ložiska a pro zvýšenou odolnost jsou povrchově upraveny tvrdochromem.

 

ODPRUŽENÍ5814

 

Počítač vám nabídne bohatý výběr cvičebních programů

Trenažér je vybaven přehledným počítačem s bohatým výběrem cvičebních programů s podsvíceným LCD: 24 přednastavených programů s možností nastavení jejich doby trvání od 5 do 100 min, plus 3 vlastní programy uživatele, 2 HRC programy, body Fat program, čas, rychlost, vzdálenost, kalorie, puls, nastavení cílových hodnot, 400m závodní okruh s indikací po 10m a signálem po 100m, 3 přímé volby rychlosti a náklonu, hand pulse + bezdrátový přijímač z hrudního pásu 5kHz, auto vypnutí po 10min nečinnosti.

Ovládací tlačítka jsou na konzoli i na rukojetích. Konzole má zabudované FM radio, reproduktory, naklápěcí ventilátor, přípojky IPHONE,IPAD,MP3,USB,SD card (v příslušenství jsou 2 redukce), odkládací držák pro telefon/tablet, 2 držáky pro nápojové lahve.

počítač5814

 

 

Místo v bytě uspoříte sklopením pásu

Jednoduchá montáž: jednotlivé součásti stroje montujeme již ve výrobě – v krabici je sklopen na kloubových spojích – stačí jen rozložit, přidat rukojeti a fixační šrouby. Montáž však můžete přenechat našemu servisu. Technik vám běžecký pás smontuje v zdarma přímo u vás doma. 

Trenažér můžete pro úsporu místa sklopit do skladovací polohy a přemisťovat na transportních kolečkách.

 

TRANSPORTNÍ KOLEČKA 5814

tick_greenDoporučujeme zátěžovou podložku pod běžecký pás

Speciální gumová podložka pod trenažéry a posilovací stroje ochrání vaši podlahu před poškozením, a zároveň prodlouží životnost běžeckého pásu o několik let. Skvěle tlumí vibrace a nárazy vyvolané cvičením.

podložka_pod_trenažér

 

Máte nějaké dotazy, nebo potřebujete poradit s výběrem běžeckého pásu? 

Napište nám na formerfit@formerfit.cz nebo zavolejte na 602 575 173.

 

Český výrobce fitness vybavení

logo(1)

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Běžecké pásy
Záruka: 3 roky
? Běžecká plocha: 51 cm x 143 cm
? Motor: 3,0HP
? Rychlost: 1 - 20 km/hod
? Elektronicky nastavitelný sklon pásu: 0 - 15 %
Nosnost: 130 kg
Připojení: IPHONE/IPAD, MP3, USB, SD card
Hmotnost stroje: 76 kg
? Rozměry sestaveného stroje: 182 cm x 82 cm x 133 cm
? Rozměry stroje ve skladovací poloze: 128 cm x 82 cm x 152 cm
? Rozměry krabice: 191 cm x 85 cm x 39 cm
Hmotnost balení: 86 kg
Třída/norma/jakost: HC, EN 957-6, ISO 20957, domácí použití
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
DM Avatar autora | 18.5.2020
Spokojena jsem velmi.Jak s vstřícným jednáním technika,který běžecký pás přivezl,tak i ochotou a lidským přístupem tohoto technika, při tel. objednávce.Velmi děkuji a vřele tuto firmu doporučuji. DĚKUJI!!!!!
5
JS Avatar autora | 8.8.2019
Spokojen jsem velmi. Jednak se vstřícným jednáním vlastníka společnosti a jednak s užitnou hodnotou, protože mi umožňuje udržet si kondici v domácím prostředí. DÍKY !!!