BĚŽECKÝ PÁS Formerfit 5814 + VIP servisní karta / Podložka pod stroj / Posilovač břišních svalů

Akce Novinka
Značka: FORMERFIT
ZdarmaZdarma 26 900 Kč –20 %
BĚŽECKÝ PÁS Formerfit 5814  + VIP servisní karta / Podložka pod stroj / Posilovač břišních svalů
26 900 Kč –20 % 21 490 Kč
Skladem (> 5 ks)

Běžecký pás s velkou běžeckou plochou a silným motorem. Díky novému konstrukčnímu řešení hlavního rámu trenažer zabírá méně místa. Vysoký účinek odpružení běžecké desky je docílen doplňkovým pneumatickým odpružením v místě došlapu. Trenažer je vybaven přehledným počítačem s bohatým výběrem cvičebních programů, připojit můžete IPHONE,IPAD,MP3,USB,SD card nebo si naladit zabudované rádio a při běhu se ochlazovat naklápěcím ventilátorem.

darek_úprava

d1d2karta

Více informací na: Dárky k nákupu

Detailní informace

Detailní popis produktu

BĚŽECKÝ PÁS FORMERFIT 5814

y11y5-2y6y9xy1y8

 

ELEGANTNÍ DESIGN, SILNÝ MOTOR, VELKÁ BĚŽECKÁ PLOCHA, SKLADNOST A ROZUMNÁ CENA.
TO VŠE MŮŽETE OD STROJE OČEKÁVAT!

Kvalitní běžecký pás s velkou běžeckou plochou a silným motorem za rozumnou cenu. Díky novému konstrukčnímu řešení hlavního rámu trenažer zabírá méně místa, i přesto že má dosti komfortní rozměr běžecké plochy. Novinkou je zapuštění motoru pod úroveň rámu, to mimo jiné přináší zásadní zmenšení jeho krytu, což dotváří elegantní design celého stroje.

 

EFEKTIVNÍ ODPRUŽENÍ BĚŽECKÉ PLOCHY ŠETRNÉ K VAŠIM KLOUBŮM

Vysoký účinek odpružení běžecké desky je docílen kombinací gumových silenbloků a vzduchových tlumičů v místě došlapu . Tento systém odpružení zajišťuje tichý chod při běhu a je šetrný k vašim kloubům. Samostatně je odpružený rám, který má po stranách pohodlné velké nášlapy. Hnací a napínací válec běhounu mají kvalitní ložiska a pro zvýšenou odolnost jsou povrchově upraveny tvrdochromem.

ODPRUŽENÍ5814

 

POČÍTAČ S BOHATÝM VÝBĚREM CVIČEBNÍCH PROGRAMŮ

Trenažer je vybaven přehledným počítačem s bohatým výběrem cvičebních programů s podsvíceným LCD: 24 přednastavených programů s možností nastavení jejich doby trvání od 5 do 100 min, plus 3 vlastní programy uživatele, 2 HRC programy, body Fat program, čas, rychlost, vzdálenost, kalorie, puls, nastavení cílových hodnot, 400m závodní okruh s indikací po 10m a signálem po 100m, 3 přímé volby rychlosti a náklonu, hand pulse + bezdrátový přijímač z hrudního pásu 5kHz, auto vypnutí po 10min nečinnosti. Ovládací tlačítka jsou na konzoli i na rukojetích. Konzole má zabudované FM radio, reproduktory, naklápěcí ventilátor, přípojky IPHONE,IPAD,MP3,USB,SD card (v příslušenství jsou 2 redukce), odkládací držák pro telefon/tablet, 2 držáky pro nápojové lahve.

počítač5814

 

 

SNADNÁ MONTÁŽ, SKLADOVÁNÍ I PŘEMISŤOVÁNÍ

Jednoduchá montáž: jednotlivé součásti stroje jsou smontovány již ve výrobě – v krabici je sklopen na kloubových spojích – stačí jen rozložit, přidat rukojeti a fixační šrouby. Trenažer je možno pro úsporu místa sklopit do skladovací polohy a přemisťovat na transportních kolečkách.

TRANSPORTNÍ KOLEČKA 5814

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Běžecké pásy
Záruka: 3 roky
? Běžecká plocha: 51 cm x 143 cm
? Motor: 3,0HP
? Rychlost: 1 - 20 km/hod
? Elektronicky nastavitelný sklon pásu: 0 - 15 %
Nosnost: 130 kg
Připojení: IPHONE/IPAD, MP3, USB, SD card
Hmotnost stroje: 76 kg
? Rozměry sestaveného stroje: 182 cm x 82 cm x 133 cm
? Rozměry stroje ve skladovací poloze: 128 cm x 82 cm x 152 cm
? Rozměry krabice: 191 cm x 85 cm x 39 cm
Hmotnost balení: 86 kg
Třída/norma/jakost: HC, EN 957-6, ISO 20957, domácí použití

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: