Běžecký pás Formerfit 5814RS + Doprava zdarma

ZDARMAZDARMA
Běžecký pás Formerfit 5814RS  + Doprava zdarma
34 900 Kč
Vyprodáno

Běžecký pás s velkou běžeckou plochou a silným motorem. Rám je sestaven ze silnostěnných materiálů a je speciálně vyztužen pro zvýšení nosnosti až 150kg. Běžecká deska je nadstandardně uložena na 6 silenblocích a na vzduchovém polštáři v místě došlapu.

Přídavný chladič motoru dovoluje tento model používat i pro dlouhodobou chůzi.

Součástí balení je cardio hrudní pás a zátěžová podložka pod stroj.

Běžecký pás je vybaven přehledným počítačem s bohatým výběrem cvičebních programů, připojit můžete IPHONE,IPAD,MP3,USB,SD card nebo si naladit zabudované rádio a při běhu se ochlazovat naklápěcím ventilátorem

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

BĚŽECKÝ PÁS FORMERFIT 5814RS

y11y5-2y6y9xy1y8

 

SPECIÁLNĚ UPRAVENÝ MODEL SE SILNÝM  MOTOREM A PŘÍDAVNÝM CHLADIČEM UMOŽNUJÍCÍ I DLOUHODOBOU CHŮZI TĚŽŠÍCH OSOB!

Kvalitní běžecký pás s velkou běžeckou plochou a silným motorem speciálně chlazeným, aby odolal větší zátěži. Chůze na pásu zatěžuje motor mnohem více než běh. Prodejci často chůzi na svých modelech zakazují či povolují jen na pár minut. Někteří se k tomuto spornému tématu vyhýbají. Na 5814RS můžete chodit dle libosti!

 

EFEKTIVNÍ ODPRUŽENÍ BĚŽECKÉ PLOCHY ŠETRNÉ K VAŠIM KLOUBŮM

Vysoký účinek odpružení běžecké desky je docílen kombinací šesti gumových silenbloků a dvou vzduchových tlumičů v místě došlapu . Tento systém odpružení zajišťuje tichý chod při běhu a je šetrný k vašim kloubům. Samostatně je odpružený rám, který má po stranách pohodlné velké nášlapy. Hnací a napínací válec běhounu mají kvalitní ložiska a pro zvýšenou odolnost jsou povrchově upraveny tvrdochromem.

 

 

POČÍTAČ S BOHATÝM VÝBĚREM CVIČEBNÍCH PROGRAMŮ

Trenažer je vybaven přehledným počítačem s bohatým výběrem cvičebních programů s podsvíceným LCD: 24 přednastavených programů s možností nastavení jejich doby trvání od 5 do 100 min, plus 3 vlastní programy uživatele, 2 HRC programy, body Fat program, čas, rychlost, vzdálenost, kalorie, puls, nastavení cílových hodnot, 400m závodní okruh s indikací po 10m a signálem po 100m, 3 přímé volby rychlosti a náklonu, hand pulse + bezdrátový přijímač z hrudního pásu 5kHz, auto vypnutí po 10min nečinnosti. Ovládací tlačítka jsou na konzoli i na rukojetích. Konzole má zabudované FM radio, reproduktory, naklápěcí ventilátor, přípojky IPHONE,IPAD,MP3,USB,SD card (v příslušenství jsou 2 redukce), odkládací držák pro telefon/tablet, 2 držáky pro nápojové lahve.

 

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Běžecké pásy
Záruka: 3 roky
? Běžecká plocha: 51 cm x 143 cm
? Motor: 3,0HP
? Rychlost: 1 - 20 km/hod
? Elektronicky nastavitelný sklon pásu: 0 - 15 %
Nosnost: 150 kg
Připojení: IPHONE/IPAD, MP3, USB, SD card
Hmotnost stroje: 90 kg
? Rozměry sestaveného stroje: 182 cm x 82 cm x 133 cm
? Rozměry stroje ve skladovací poloze: 128 cm x 82 cm x 152 cm
? Rozměry krabice: 191 cm x 85 cm x 39 cm
Hmotnost balení: 105 kg
Třída/norma/jakost: HC, EN 957-6, ISO 20957, domácí použití

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: