Vaše objednávky navzdory skokovému nárůstu objednávek vyřizujeme ve standardních lhůtách několika dní. Vzhledem k současné situaci v ČR aktuálně preferujeme bezhotovostní platby. Děkujeme.

Dárek k nákupu

 

VYBERTE SI DÁREK K NÁKUPU VAŠEHO NOVÉHO POSILOVACÍHO STROJE

 

K nákupu vybraných posilovacích strojů Formerfit si můžete vybrat jeden z funkčních a praktických dárků, které jsme pro vás připravili. Vybírat si můžete mezi praktickou podložkou pod stroj, která chrání jak stroj tak podlahovou krytinu, efektivním posilovačem břišních svalů AB Master či VIP servisní kartou, která přináší řadu užitečných výhod v podobě slev na náhradní díly, prodloužené záruky a servisní údržby stroje zdarma.

 

ikona_posilovač Posilovač břišních svalů AB Master

Dlouhodobě nejlépe hodnocená pomůcka na posilování a rozvinutí břišního svalstva. Podle přiloženého návodu můžete provádět cviky zaměřené na všechny břišní svaly současně, nebo jen cviky pro horní, spodní či boční břišní svaly, přesně dle vaší potřeby. Cvičení na tomto stroji s opěrkou hlavy je šetrné vůči vaším zádům a krční páteři. Obtížnost při zvedání těla z lehu do sedu a zpět si jednoduše regulujete zvýšeným či sníženým tlakem rukou do rámu stroje. Stroj je sklápěcí, aby nezabíral místo když jej zrovna nepoužíváte. 

Více informací na: Posilovač břišních svalů AB Master 820

Běžná cena posilovače: 890 Kč
K vašemu nákupu jednoho z vybraných posilovacích strojů zdarma!

 

 

ikona_podložkaPodložka pod stroj

Speciální gumotextilní podložka pod posilovací stroje a trenažery bezpečně ochrání povrch vaší podlahové krytiny před poškrábáním, protlačením a jiným poškozením třeba kapkami potu. Podložka tlumí případný hluk a vibrace pocházející od hybných či rotujících součástí stroje. Tlumení vibrací je nejdůležitější vlastností této podložky - nedochází k častému povolování spojovacího materiálu což oddaluje nutnost provedení uživatelské údržby stroje. 

Více informací na: Podložky pod stroje Formerfit

Běžná cena podložky podle velikosti: 590 - 1290 Kč 
K vašemu nákupu jednoho z vybraných posilovacích strojů zdarma!

 

 VIPservis_úpravaVIP servisní karta Formerfit

VIP servisní karta obsahuje balíček užitečných výhod s dlouhodobou účinností. Pokud se stanete majitelem naší karty, získáváte k zakoupenému stroji velkou slevu na všechny náhradní díly na neomezenou dobu, garanční prohlídku se servisní údržbou provedenou zdarma našim technikem u vás doma a prodloužení záruky. 

Více informací na: VIP servisní karta Formerfit

Běžná cena servisní karty: Samostatně neprodejné
K vašemu nákupu jednoho z vybraných posilovacích strojů zdarma!

 

 

VYBRANÝ DÁREK NÁM PROSÍM NAPIŠTE DO POZNÁMKY V OBJEDNÁVCE
(v třetím kroku objednávky - Informace)