Doprava

Dopravu objednaného zboží k vám máme smluvně zajištěnou u přepravní firmy PPL, České pošty a Zásilkovny.
Objemné zásilky a stroje objednané s montáží rozvážíme našimi auty (firemní rozvoz).

 

Přepravní firma PPL   

Cena za dopravu 140 Kč, při objednávce nad 2.000 Kč zdarma. 

Přepravce vám zásilku doručí následující den (kromě neděle) po vyzvednutí u nás. Odeslání zboží vám budeme avizovat spolu s číslem zásilky. Její pohyb můžete sledovat na www.ppl.cz (sledování zásilky). Přepravce vás bude předem informovat o přibližném času doručení. Přepravní dispozice můžete při komunikaci s ním změnit. V případě že vás kurýr doma nezastihne, bude pokus v následujících dnech ještě 2x opakovat, přičemž neúspěšný pokus vám oznámí. PPL má v každém městě smluvní úložny-prodejny (Parcel Shop), u kterých vám zásilku po dohodě může nechat k osobnímu vyzvednutí. Dobírku můžete platit hotově nebo kartou.Výhodou je, že lze touto službou přepravit i větší zásilky s hmotností do 50kg. Kurýr PPL zásilku na adrese dodává k prvním uzamykatelným dveřím. Nadrozměrné a zásilky PPL rozváží paletovou přepravou - služba PPL Sprint, kde doručovací lhůta bývá zpravidla o 2 dny delší.

 

Česká pošta

Cena za dopravu 240 Kč, při objednávce nad 2.000 Kč zdarma.

U České pošty používáme službu "Balík do ruky" s hmotností do 30kg. Po odeslání zásilky od nás obdržíte avizo obsahující číslo zásilky, kterou pak můžete sledovat na www.postaonline.cz . Uvedená služba deklaruje doručení zásilky následující den, obvykle to bývají 2 dny. Doručovatel vám zásilku dodá domů k prvním uzamykatelným dveřím. Pokud vás poštovní doručovatel doma nezastihne, bude zásilka uložena k vašemu vyzvednutí na poště. 

 

Zásilkovna (jen pro zásilky s max. hmotností 5kg)

Cena za dopravu 70 Kč, při objednávce nad 2.000 Kč zdarma.

(Tento způsob dopravy jsme dne 25.4.2020 dočasně vyřadili z nabídky)

Zásilkovna nabízí více jak 1.600 výdejních míst (Z-Point) po celé ČR a vy tak máte možnost vyzvednout zásilku v těsné blízkosti vašeho domova - nejbližší pobočku si vyberete v procesu objednávky při zadání způsobu dopravy. Tuto službu lze využít jen pro malé zásilky s hmotností do 5kg. Po odeslání zásilky od nás obdržíte avizo obsahující číslo zásilky (trasovací číslo), kterou pak můžete sledovat na www.zasilkovna.cz  a vyzvednout do 2 dnů od odeslání.  

 

Firemní rozvoz

Cena za dopravu 140 Kč, při objednávce nad 2.000 Kč zdarma.

Našimi auty především rozvážíme objemné a těžké zásilky (běžecké pásy, posilovací stroje se závažím) a také trenažery dodávané s montáží. Podle navržené trasy jsou po předchozí dohodě rozváženy ve sjednaných časech i menší zásilky. Dispečer sestavuje trasy našich cest pružně podle aktuálních potřeb, oslovujeme vás obvykle pár dní předem pro sjednání předběžného termínu. Den předem pak upřesňujeme a potvrzujeme čas příjezdu. Řidič vám dodá i těžkou zásilku přímo do místnosti sám jen pokud bude průjezd téměř bezbarierový (venkovní a vnitřní pojezdová technika). 2 - 3 schůdky před domem a nízká překážka v domě  nevadí, ale transport ve větších výškových rozdílech a hlavně po vnitřních schodištích, kde techniku nelze použít, by jste měli zajistit sami. Tady náš řidič nebo servisní technik může pomáhat a na vás je zajistit další asistenty, aby nedošlo k poškození vašeho majetku (podlaha, schody, zdi, výzdoba, atd). Po dohodě může přijet více pracovníků od nás. Máme velkou praxi ve složitém přemísťování těžkých břemen třeba po úzkých točitých schodištích uvnitř domu, víme jak na to a předem se s vámi na podrobnostech domluvíme.   

 

Doprava na Slovensko

Cena za dopravu od 300 Kč

Zásilky na Slovensko odesíláme od nás přepravní firmou PPL, která vám balík doručí domů prostřednictvím DHL. Průměrná doba doručení je 3-4 dny. Cena se týká jen balílů menších rozměrů o hmotnosti max 5 kg. Doprava zásilek do 30kg stojí 400 Kč.Těžší zásilky o hmotnosti jsou doručovány paletovou přepravou a nelze je odesílat na dobírku (pouze platba převodem). Cena za dopravu těžkých zásilek se sjednává individuálně.

 

Firemní rozvoz Formerfit pro ČR a Slovensko

Firemní_rozvoz_Formerfit_1logo_1 Firemní_rozvoz_Formerfit_2logo