Eliptický trenažér Formerfit CROSS 990 + Doprava a montáž zdarma

ZDARMAZDARMA
Eliptický trenažér Formerfit CROSS 990  + Doprava a montáž zdarma
21 490 Kč
Momentálně nedostupné

Vynikající ergonomie a dokonalý chod zajišťuje komfortní využití stroje. Tento stabilní trenažer s vysokou nosností až 150 kg je vhodný i do klubových posiloven.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 y11y5-2y2y6y1

 

IDEÁLNÍ TRÉNINK PRO VŠECHNY

Crossový trenažer pro náročné uživatelevynikající ergonomii a dokonalý chod, což zajišťuje komfortní využití stroje univerzálně osobám, jak s drobnou postavou, tak i nadprůměrně urostlých. Top model Formerfitu s nejlepším hodnocením mezi eliptickými trenažery této cenové kategorie (good feeling).

 

VÝJIMEČNOU PLYNULOST POHYBU I NASTAVENÍ TRENAŽERU SI OBLÍBÍTE

Výjimečná plynulost pohybu je dána vysokým převodovým poměrem, tedy vysokými otáčkami těžkého zátěžového kola, který svou setrvačnost blahodárně přenáší do pedálových táhel. O 50% vyšší převodový poměr (1:15), než je u těchto strojů běžný, je opravdu znát. Vzdálenost mezi pedály 19cm řadí tento stroj do kategorie eliptikalů s úzkým rozchodem. Tento model navíc umožňuje nastavením sklonu pedálů měnit trajektorii pedálových táhel do 5 poloh v rozsahu 0 až 30 stupňů  – upravuje (zplošťuje) pedály opisovanou elipsu.

990

 

POHYBLIVÁ MADLA POSÍLÍ VAŠE PAŽE A HORNÍ SVALOVÉ PARTIE

Úroveň zátěže se nastavuje elektronicky po jemných krocích 1 až 16. Rozpětí zátěže od volnoběhu na stupni 1 po silný odpor na stupni 16 umožňuje používání stroje uživatelům bez ohledu na jejich zdatnost. Ergonomicky je stroj řešen naprosto univerzálně pro všechny typy postav. Pedálové táhla jsou osazený dlouhými a navíc posuvnými pedály, což vám dovoluje zaujmout postoj ve správné vzdálenosti od sloupu s madly. Při cvičení se můžete přidržovat pevného madla nebo více zapojit i paže a další horní svalové partie a použít madla pohyblivá.
madla

 

DLOUHÁ ŽIVOTNOST TŘECÍCH POUZDER

Třecí pouzdra jsou vyrobena ze speciální směsi obsahující silonová a teflonová vlákna s vysokou odolností proti opotřebení a mají tak dlouhou životnost.

 

TRÉNINK VÁM ZPŘÍJEMNÍ POČÍTAČ S ŘADOU UŽITEČNÝCH FUNKCÍ A PROFILŮ TRATI

Počítač má dvoubarevný podsvícený display (modrá, žlutá). Zobrazuje čas, rychlost, otáčky, vzdálenost, kalorie, výkon, datum, pokojovou teplotu. Ve vybavení má 12 naprogramovaných profilů trati jejichž obtížnost si můžete kdykoliv během cvičení dolaďovat, nastavení vlastního profil trati s pamětí, WATT program (zátěž řízena požadovaným výkonem), H.R.C program (zátěž řízena pulsem), paměť osobních dat pro 4 uživatele, předvolby cílových hodnot, recovery test, hand-pulse i zabudovaný přijímač signálu z cardio hrudního pásu 5kHz (hrudní pás není součásti balení). Napájen je 6V síťovým adapterem. Pod počítačem je umístěný je držák s lahví na nápoje.

990 KOMP

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Eliptické trenažéry
Záruka: 2 roky
? Zátěž: Magnetická brzda
Regulace zátěže: Elektronicky počítačem, 1-16 stupňů
Nosnost: 150 kg
? Vzdálenost mezi pedály: 19 cm
Délka kroku: 41 cm
Nastavení sklonu pedálů: 5 poloh (0 až 30 stupňů)
? Nášlapná délka pedálu: 40 cm
Váha setrvačníku: 10 kg
Převodový poměr: Plochý drážkový řemen
? Převod: 1:15
Středové složení: Středová osa, ložiska
Kloubní spoje táhel: Třecí pouzdra
Počítač: Podsvícený LCD, programovatelný
? Měření tepové frekvence: Ruční snímače i bezdrátový přijímač 5 kHz
Přepravní kolečka: Ano
Držák s lahví na nápoje: Ano
Hmotnost stroje: 62 kg
? Rozměry sestaveného stroje: 150 x 67 x 159cm, (základna 130 x 67cm)
? Třída/norma/jakost: DIN EN 957 třída HC, ISO 20957 domácí použití

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: