Eliptický trenažér Formerfit CROSS VG25N + Doprava zdarma

ZDARMAZDARMA 12 990 Kč –8 %
VG25N
12 990 Kč –8 % 11 990 Kč
Momentálně nedostupné

Ideální stroj na procvičení všech hlavních svalových partií s vlastnostmi, které ocení i velmi nároční uživatelé. Model VG25N je elegantní štíhlý trenažér s dlouhým krokem, úzkým rozchodem pedálů a skvělou ergonomií pro přirozené držení těla. Navazuje na úspěšný model 655 s vylepšenou mechanikou a silnějším rámem. 

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

y11y5-2y6y1y4

 

VYNIKÁ VÝJIMEČNOU PLYNULOSTÍ POHYBU I KRÁTKOU VZDÁLENOSTÍ MEZI PEDÁLY

Výjimečná plynulost pohybu je dána vysokým převodovým poměrem, tedy vysokými otáčkami těžkého zátěžového kola, který svou setrvačnost blahodárně přenáší do pedálových táhel. O 50% vyšší převodový poměr (1:15), než je u těchto strojů běžný, je opravdu znát. Navíc vzdálenost mezi pedály je jen 14cm, což je na našem trhu naprosto výjimečný parametr - oceníte možnost přirozeného postoje na pedálech, kdy chodidla budete mít od sebe ve vzdálenosti na kterou jste zvyklí při vaší běžné chůzi nebo běhu. 

VG25

 

TRENAŽER IDEÁLNÍ PRO CELOU RODINU

Rozpětí zátěže od volnoběhu na stupni 1 po silný odpor na stupni 10 umožňuje používání stroje všem členům rodiny bez ohledu na jejich zdatnost. Navíc ergonomicky je stroj řešen naprosto univerzálně pro drobné i vysoké postavy. Pedálové táhla jsou osazený dlouhými pedály, což vám dovoluje zaujmout postoj ve správné vzdálenosti od sloupu s madly. Při cvičení se můžete přidržovat pevného madla nebo více zapojit i paže a další horní svalové partie a použít madla pohyblivá.

 VG25M

DLOUHÁ ŽIVOTNOST TŘECÍCH POUZDER

Třecí pouzdra jsou vyrobena ze speciální směsi obsahující silonová a teflonová vlákna s vysokou odolností proti opotřebení a mají tak dlouhou životnost.

 

TRÉNINK VÁM ZPŘÍJEMNÍ POČÍTAČ S ŘADOU UŽITEČNÝCH FUNKCÍ A RYCHLOSTNÍCH PROGRAMŮ

Počítač má podsvícený display, zobrazuje hodiny, okolní teplotu, čas, rychlost, otáčky, vzdálenost a kalorie. Obsahuje 12 rychlostních programů, vlastní nastavení rychlostní křivky, předvolbu požadovaných hodnot (countdown), hand-pulse, recovery test, vyhodnocení tělesných hodnot - BMI, TUK%, typ postavy, zadání osobních dat pro 4 uživatele. Je napájen tužkovými bateriemi. Na počítači je připravena polička pro umístění vašeho mobilu nebo tabletu.

VG25KOMP 

STROJ VYBAVEN VŠÍM PODSTATNÝM. TRANSPORTNÍ KOLEČKA NECHYBÍ

Stroj neobsahuje žádné konstrukční zbytečnosti, přestože je velmi pevný a tuhý má celkem nízkou hmotnost a je tedy snadno přemístitelný na transportních kolečkách.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Eliptické trenažéry
Záruka: 3 roky
? Zátěž: Magnetická brzda
Regulace zátěže: Manuálně kolečkem, 1-10 stupňů
Nosnost: 120 kg
? Vzdálenost mezi pedály: 14 cm
Délka kroku: 41 cm
Nášlapná délka pedálu: 37 cm
Váha sertvačníku: 9 kg
? Převodový poměr: 1:15
Převod: Plochý drážkový řemen
Středové složení: Středová osa, ložiska
Kloubní spoje táhel: Třecí pouzdra
Počítač: Ano
Měření tepové frekvence: Dlaňové snímače
Hmotnost stroje: 48 kg
? Rozměry sestaveného stroje: 145 x 63 x 157cm, (základna 125 x 54cm)
Třída/norma/jakost: DIN EN 957 třída HC, ISO 20957 domácí použití
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
E Avatar autora | 20.8.2018
Jako žena oceňuji především nášlapy blízko u sebe a přirozený pohyb při cvičení. Pochválit musím taky, jak je tichý, a s ovládáním počítače jsem neměla problém ani já. Určitě se vyplatí připlatit. Skvělý.