Eliptický trenažér Formerfit CROSS VG45N + Doprava zdarma

ZDARMAZDARMA 15 490 Kč –4 %
VG45N
15 490 Kč –4 % 14 890 Kč
Momentálně nedostupné

Ideální stroj na procvičení všech hlavních svalových partií s vlastnostmi, které ocení i velmi nároční uživatelé. Model VG45N je elegantní štíhlý trenažér s dlouhým krokem, úzkým rozchodem pedálů a skvělou ergonomií pro přirozené držení těla. Navazuje na úspěšný model 950 s dokonalejším počítačem s vylepšenou mechanikou a silnějším rámem. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

y11y5-2y6y1y4

 

PŘIROZENĚJŠÍ POHYB DÍKY KRÁTKÉ VZDÁLENOSTI MEZI PEDÁLY A JEJICH NASTAVITELNÉMU SKLONU 

Výjimečná plynulost pohybu je dána vysokým převodovým poměrem, tedy vysokými otáčkami těžkého zátěžového kola, který svou setrvačnost blahodárně přenáší do pedálových táhel. O 50% vyšší převodový poměr (1:15), než je u těchto strojů běžný, je opravdu znát. Navíc vzdálenost mezi pedály je jen 14cm, což je na našem trhu naprosto výjimečný parametr - oceníte možnost přirozeného postoje na pedálech, kdy chodidla budete mít od sebe ve vzdálenosti na kterou jste zvyklí při vaší běžné chůzi nebo běhu. Tento model navíc umožňuje nastavením sklonu pedálů měnit trajektorii pedálových táhel do 5 poloh v rozsahu 0 až 30 stupňů  – upravuje (zplošťuje) pedály opisovanou elipsu.

 VG45N

 

TRENAŽER IDEÁLNÍ PRO CELOU RODINU

Úroveň zátěže se nastavuje elektronicky po jemných krocích 1 až 16. Rozpětí zátěže od volnoběhu na stupni 1 po silný odpor na stupni 16 umožňuje používání stroje všem členům rodiny bez ohledu na jejich zdatnost. Navíc ergonomicky je stroj řešen naprosto univerzálně pro drobné i vysoké postavy. Pedálové táhla jsou osazený dlouhými pedály, což vám dovoluje zaujmout postoj ve správné vzdálenosti od sloupu s madly. Při cvičení se můžete přidržovat pevného madla nebo více zapojit i paže a další horní svalové partie a použít madla pohyblivá.

 VG4522

 

DLOUHÁ ŽIVOTNOST TŘECÍCH POUZDER

Třecí pouzdra jsou vyrobena ze speciální směsi obsahující silonová a teflonová vlákna s vysokou odolností proti opotřebení a mají tak dlouhou životnost.

 

POČÍTAČ VYBAVEN ŘADOU UŽITEČNÝCH FUNKCÍ A NAPROGRAMOVANÝCH PROFILŮ TRATI

Počítač má dvoubarevný podsvícený display (modrá, žlutá) a podsvícená tlačítka. Zobrazuje čas, rychlost, otáčky, vzdálenost, kalorie, výkon, datum, pokojovou teplotu. Obsahuje 12 naprogramovaných profilů trati, vlastní profil trati, WATT program (zátěž řízena požadovaným výkonem), H.R.C program (zátěž řízena pulsem), paměť pro 4 uživatele, předvolba požadovaných hodnot, recovery test, hand-pulse, přijímač signálu z cardio hrudního pásu 5kHz (hrudní pás není součásti balení). Napájen je 6V síťovým adapterem. Na počítači je připravena polička pro umístění vašeho mobilu nebo tabletu.

 VG45KOMP

STROJ VYBAVEN VŠÍM PODSTATNÝM. TRANSPORTNÍ KOLEČKA A DRŽÁK S LAHVÍ NECHYBÍ

Stroj neobsahuje žádné konstrukční zbytečnosti, přestože je velmi pevný a tuhý má celkem nízkou hmotnost a je tedy snadno přemístitelný na transportních kolečkách. Doplňkovým příslušenstvím je držák s lahví na nápoje.

 

HODNOCENÍ ZÁKAZNÍKŮ Z HEUREKA.CZ

 

recenze

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Eliptické trenažéry
Záruka: 3 roky
? Zátěž: Magnetická brzda
Regulace zátěže: Elektronicky počítačem, 1-16 stupňů
Nosnost: 120 kg
? Vzdálenost mezi pedály: 14 cm
Délka kroku: 41 cm
Nastavení sklonu pedálů: 5 poloh (0 až 30 stupňů)
Nášlapná délka pedálu: 37 cm
Váha sertvačníku: 9 kg
? Převodový poměr: 1:15
Převod: Plochý drážkový řemen
Středové složení: Středová osa, ložiska
Kloubní spoje táhel: Třecí pouzdra
Počítač: Podsvícený LCD, programovatelný
? Měření tepové frekvence: Ruční snímače i bezdrátový přijímač 5 kHz
Hmotnost stroje: 49 kg
? Rozměry sestaveného stroje: 145 x 63 x 157cm, (základna 125 x 54cm)
Třída/norma/jakost: DIN EN 957 třída HC, ISO 20957 domácí použití
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
BB Avatar autora | 5.10.2020
Sestavení a uvedení do provozu vlastními silami bez problémů, vše je dobře popsané a lícuje. Trenažér mám krátce, tak se nemohu vyjádřit ke kvalitě, na to je třeba déle využívat. První dojem ale dobrý.