O firmě Formerfit

 

Česká značka Formerfit je s vámi již 20let! 

 

Kdo jsme

Společnost Formerfit, založena v roce 1998, je výrobcem a distributorem stejnojmenné značky - již 20 let poskytujeme kvalitní fitness vybavení nejen pro domácnosti, ale také pro sportovní kluby, vojenské a policejní posilovny, hotely, školy a mnoho dalších veřejných institucí po celé ČR a na Slovensku. 

Jak pracujeme

Zpočátku jsme dovážené posilovací stroje a trenažery vylepšovali v naší dílně, aby lépe vyhovovali vám - českým uživatelům. Nejprve jsme na rotopedy doplňovali zesílené a prodloužené sedlové tyče, vyměňovali kliky a pedály, na strojích nahrazovali slabé nosníky silnostěnnými profily a začali sestavovat vlastní konstrukce stojanů a lavic. Později jsme do výroby začali dodávat česká ložiska, upravovat konstrukční výkresy, měnit převodové poměry, normovat dílenské zpracování, což nás zásadně posunulo ve zvýšení užitné hodnoty dovážených produktů. Naše současné dílenské úpravy a přestavby strojů odpovídají přesně vašim potřebám a očekáváním. Děkujeme vám za vaše podněty, které nám pomáhají nabízet co možná nejkvalitněji zhotovené výrobky s funkcemi, které opravdu využijete a to za ceny dostupné každému.

Co nabízíme

Naše posilovací stroje a trenažery se dlouhodobě vyznačují svou kvalitou díky odolné a pevné konstrukci, silnostěnnému materiálu a technologii zajišťující snadnou údržbu, dlouhou životnost stroje a maximální efekt z posilování. Právě odolný materiál a funkční provedení umožňuje aktivní využití s vyšší zátěží. Stroje nemají žádné zbytečné funkce, jsou jednoduše ovladatelné a snadno udržovatelné. 

Českou značku Formerfit tvoří nejenom kvalita posilovacích strojů, ale také včasné a spolehlivé dodávky zboží, expresní dodací lhůty a kvalifikovaná montáž strojů. Formerfit produkty procházejí před uvedením na trh řadou testů  a vy pak máte jistotu, že za své peníze získáte funkční a pohodlný stroj.

Odborný servis

Pro naše odběratele zajišťujeme značkový záruční i pozáruční servis díky širokému výběru náhradních dílů všech produktových řad značky Formerfit.