Platba

Dobírka v ČR

platba při dodání zboží - platba hotově nebo kartou do rukou smluvního kurýra PPL a doručovatele České pošty je zpoplatněna částkou 30 Kč (doběrečné). Pro zboží dodané přes Zásilkovnu (hmotnost balíku do 5 kg) je to 15 Kč. Poplatky se týkají jen objednávek do 2.000 Kč. Při objednání zboží v hodnotě nad 2.000 Kč doběrečné neplatíte. 

Platba převodem, GoPay

Za platby převodem na účet nebo on-line platby se žádný poplatek neúčtuje. Využijte pohodlný způsob placení a ušetřete poplatek za platbu dobírkou. Podmínkou pro odeslání zboží je přijetí platby na náš účet.

Hotovostní platba

Platba hotově při dodání zboží firemním rozvozem je zdarma.

Splátkový prodej

Zboží v hodnotě od 3.000 do 150.000 Kč můžete u nás pořídit na splátkový prodej Cofidis, který vyřídíte online zde https://www.iplatba.cz/informace-pro-zakazniky-v1/

Dobírka Slovensko

Poplatek za zásilky na dobírku (hotově do rukou přepravce) na Slovensko je 50 Kč. Týká se to objednávky do 2.000 Kč. Nad tuto částku zdarma.

Platba převodem Slovensko

Platba převodem pro slovenské zákazníky standardně probíhá na náš účet vedený v CZK. Po předchozí domluvě je možné uskutečnit platbu převodem na náš účet vedený u ČSOB v Žilině. Případný poplatek vaší banky je tedy v režimu tuzemského příkazu k úhradě. Cenu za zboží a služby uvedené v Kč zaplatíte ekvivalentem v EUR dle aktuálního kurzu.