Vaše objednávky navzdory skokovému nárůstu objednávek vyřizujeme ve standardních lhůtách několika dní. Vzhledem k současné situaci v ČR aktuálně preferujeme bezhotovostní platby. Děkujeme.

LAVICE SKLOPNÁ Formerfit 505

1 999 Kč –15 %
lavicka 505
1 999 Kč –15 % 1 690 Kč
Skladem

Posilovací lavice 505 je kombinací rovné a šikmé lavice s možností nastavení úhlu sklonu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

y9x

Lavice sklopná Formerfit 505

 

VODOROVNÁ LAVICE SE SNADNO ZMĚNÍ V ŠIKMOU

Lavice sklopná 505 je univerzální cvičební pomůckou do domácí posilovny. Jednoduchým mechanizmem lze toto zařízení  polohovat a nastavit jako vodorovnou lavici nebo lavici šikmou s možností nastavení úhlu jejího sklonu. Ve vodorovné pozici je lavice určena pro cvičení s jednoručkami nebo lehkými obouručními činkami. V šikmé pozici k cvičení sed-lehů a cviky s činkou hlavou dolů.

 

VARIABILNÍ STUPEŇ NÁKLONU

Obtížnost lze na šikmé lavici regulovat změnou náklonu (15-30 stupňů) pomocí 3 poloh stavitelného stabilizátoru, na kterém jsou zároveň umístěny osy s pěnovými válci pro fixaci a zapření nohou. 

 

DOBŘE SKLADNÁ

Rozměr lavice ve vodorovné poloze je 130x33x70cm (délka/šířka/max výška) a polstrovaný sedák o rozměru 100x28cm je ve výšce 49cm. Její hmotnost je 13 kg. Lavička není určena pro silové cvičení s těžkými vahami, její maximální nosnost je 120 kg. Lavici je možno jednoduše a rychle upravit do skladovací polohy, sklopením obou stabilizátorů k rámu sedáku a snížit její výšku na pouhých 20cm.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Posilovací lavice
Záruka: 3 roky
? Rozměry a váha krabice: 132 x 36 x 15cm, 13kg
Třída/norma/jakost: DIN EN třída HB, domácí použití

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: