Multipress Formerfit Kombi 380 + Doprava zdarma

ZDARMAZDARMA
Multipress Formerfit Kombi 380  + Doprava zdarma
23 900 Kč
Momentálně nedostupné

Kombinovaný posilovací stroj se vzpěračskou osou ve vodících tyčích, kladkovým systémem a odnimatelnou lavicí. Mezi přednosti tohoto kvalitního stroje patří robustní a prostorná konstrukce stojanu, pro pohodlné a plnohodnotné procvičení všech hlavních svalových partií. Posilovací věž určena do domácích a klubových posiloven.

Detailní informace

Detailní popis produktu

y11y5-2y2y10y1

 

BEZPEČNÝ TRÉNINK DŘEPŮ A OBLÍBENÝ BENCH PRESS

S posilovacím strojem Multipress Kombi s pevnou osou ve vodících tyčích, odkloněných pod úhlem 8 stupňů, umožňuje bezpečný a přitom přirozený pohyb při cvičení velkého svalstva. Bez lavičky je stroj vhodný pro cvičení dřepů, výpadů, či mrtvého tahu a to jak se zabudovanou pevnou osou, nebo volnou osou, kterou si můžete doplňkově pořídit. Zejména při dřepech pak oceníte stabilitu, kterou dokážete dosáhnout s vodícími tyčemi, což umožní cvičení s opravdu velkými vahami. Vzpěračskou tyč můžete při cvičení během okamžiku téměř v jakékoliv poloze odložit zaháknutím do stojanu.

V kombinaci s posilovací lavicí se pak posilovací věž stane ideálním strojem pro cvičení prsních svalů, ramen a zad. Vodící tyče se postarají nejen o bezpečný, ale také o přirozený pohyb při cvičení bench-press, který si užijete v různých pozicích na polohovací lavici i hlavou dolů.

 

VYTVAROVANÝ BICEPS A ŠIROKÁ ZÁDA

Multipress Kombi umožňuje kvalitně a pohodlně cvičit velké množství cviků, díky horní a dolní kladce, s množstvím adaptérů a biceps pultu.

Kladky lze také využít na přítahy pro posílení rukou, zejména bicepsu, tricepsu. Pro cvičení bicepsu posilovací lavice také nabízí bicepsový pult, pro podepření loktů ve zvolené výšce při cvičení bicepsového svalu.

Přítahy z horní kladky s delší osou jsou určeny pro trénink zádového svalstva a jsou absolutně základním cvikem pro vybudování šířky zad. S kratší osou stroj umožňuje cvičit veslování, nebo jiné přítahy z dolní kladky vsedě i vestoje. 

 

MOTÝLEK PRO CVIČENÍ ZAD A PRSOU

Prsní a zádové svalstvo kvalitně procvičíte další sestavou cviků, které umožňují peck-deck kladky. Peck-deck kladky, neboli butterfly s oporou zad, či oporou hrudníku umožňují procvičení zádových a také prsních svalů ve velkém rozsahu. Tyto cviky jsou výborným doplňkem pro cvičení velkých svalových skupin s velkými vahami, kdy se můžete zaměřit také na větší rozsah pohybu pro cvičení ohebnosti a výdrže.

 

STVOŘEN PRO TRÉNINK S VELKOU ZÁTĚŽÍ

Stroj má pevnou stabilní konstrukci ze silnostěnných ocelových profilů o rozměru 70x50mm a 50x50mmKladky mají kovové vložky a běží na zakrytovaných ložiskách. Celý kladkový systém je založen na krytých ocelových lanech s předimenzovanou nosností v tahu 500kg, takže se při tréninku nemusíte obávat že by vašemu tempu nestačily.

Mysleli jsme také na možnost volby různých druhů kotoučů. Na benchové ose, nakládacích a odkládacích trnech jsou navlečeny redukce pro olympijské kotouče o průměru 50mm. Bez redukcí lze na stroji používat kotouče s otvorem 25mm a 30mm. 

 

PŘÍSLUŠENSTVÍ

Dlouhá a krátká hrazda k horní a dolní kladce s řetězy a karabinami. 2 sady držáků pro odkládání volné osy (volná osa není součástí stroje). 6 trnů pro odkládání kotoučů. Opěrka chodidel pro veslování. Polohovací lavice 330 včetně bicepsového pultu a bicepsového táhla.

 

POLOHOVACÍ LAVICE 330

Stabilní lavice s jednoduchým mechanizmem polohování sedáku a zádové opěrky je skvělou kombinací ke stojanům a kladkovému systému 380. Lavici lze použít kromě již uvedených možností samostatně k desítkám cviků s jednoručními činkami nebo jiným závažím a to s rozmanitou polohou těla. Lavici můžete nechat stát mezi stojany nebo ji dle potřeby umístit mimo dosah stroje a zatímco jeden uživatel bude třeba veslovat na spodní kladce nebo cvičit motýlek ve stoje, druhý může např. procvičovat stehenní a lýtkové svaly přednožováním, zanožováním na kopači lavice.

 

ROZMĚRY A NOSNOSTI STROJE

Ocelové profily hlavního rámu 70x50mm, 50x50mm, silné vyztužovací plechy, silnostěnný (2mm) profil pro pojezd závaží

Maximální šířka (včetně pevné osy) 193cm

Rozteč stojanů 108cm

Délka 173cm

Výška 218cm

Váha 135kg

Nosnost stojanů 200kg

Nosnost osy Multipress 150kg

Nosnost horní a spodní kladky a Peck-Deck 100kg

 

ROZMĚRY A NOSNOSTI LAVICE

Ocelové profily hlavního rámu 80x40mm, 60x40mm, 50x50mm, silnostěnný (2mm) profil polohovacího nosníku lavice

6 nastavitelných poloh sedáku s opěrkou zad: 90, 45, 30, 20, 0, mínus 20stupňů

Bicepsový pult – výškově stavitelný (3 polohy), odnímatelný

Bicepsová páka – nosnost 70kg

Páka přednožování – nosnost 70kg

Polohovatelná opěrka nohou (pěnové válce) na kopači

Trn na kotouče prům.25mm s adapterem na kotouče 50mm a závěrem

Kvalitní čalounění tloušťky 6cm, rozměr sedáku 34x29/25cm, rozměr zádové opěrky 74x25cm

Výška vodorovné lavice 60cm

Max. délka 178cm

Šířka 71cm

Max. výška 118cm

Nosnost lavice 200kg

Hmotnost 33 kg

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Posilovací věže
Záruka: 3 roky
? Rozměry a váha krabice č.1: 200 x 54 x 24cm, 69kg
? Rozměry a váha krabice č.2: 196 x 42 x 21cm, 47kg
? Rozměry a váha krabice č.3: 120 x 69 x23cm, 36kg
? Třída/norma/jakost: DIN EN 957 třída HB, domácí prostředí
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
JB Avatar autora | 25.6.2019
výborný produkt za slušnou cenu
5
L Avatar autora | 20.8.2018
Super stroj na všestranné domácí posilování. Ideální pro cvičení bench press, a dřepů s pojezdovou tyčí nebo volnou osou. Stroj mi navíc přijeli odborně smontovat, promazat a vše ukázat. Za mě super, můžu doporučit!