Pozáruční servis

 

Víme, že si naše stroje oblíbíte, a budete je chtít používat řadu let.

My jsme připraveni vám radit a pomáhat s jejich údržbou či opravou, aby vám sloužily k plné spokojenosti.

 

Všeobecně stroje bez údržby dlouhodobě nechtějí plnit svoji funkci řádně a dříve či později se začnou "hlásit" o vaši pozornost. Nejprve jen občasným provrznutím či klepnutím, později rachocením a zadrháváním. Většinou si v úvodu takto říkají jen o přitažení nějakého šroubku nebo doplnění vazelíny. Naše stroje "mluví našim jazykem" a podle vámi popsaných příznaků poznáme "co říkají". Pak vám zdarma poradíme co a jak máte udělat v rámci uživatelské údržby - jsme výrobci, stroje známe zpaměti a na odpověď nepotřebujeme žádnou přípravu. V případě potřeby vám zašleme náhradní součástku nebo na požádání provedeme opravu přímo u vás. 

Poradíme vám

Stroj nebo trenažer vás začal zlobit a vy nevíte co s ním? Napište nebo zavolejte, vyslechneme vás a diagnostikujeme závadu na dálku. Pomocí našich rad pak můžete snadněji stroj uvést do původní kondice. 

Zašleme náhradní díl

Něco se na stroji polámalo a sháníte náhradní součástku? Máme velký sklad náhradních dílů a většinu součástek i ke starším Formerfit modelům vám můžeme zaslat obratem. Napište co potřebujete, případně pošlete obrázek a my vám k součástce "přibalíme" rady jak při výměně postupovat.

Opravíme

Servisní technik přijede k vám a podle předchozí konzultace bude vybaven tak, aby stroj opravil na místě. Cena opravy je dohodnuta předem. Servisní výjezd není účtován podle najetých kilometrů, ale v paušálních poplatcích podle oblastí na našich obvyklých trasách. Většinou se oprava na místě provede do 10 dnů. V případě nutnosti svozu stroje na dílnu se při vrácení stroje poplatek nezdvojuje. 

Expresní servis

Servisní výjezdy expres pro náročné zákazníky a komerční provozovatele, požadující servisní zásah obratem. Servisní technik pojede jen kvůli vám. Ceny náhradních dílů a práce jsou mírné, tuto službu však prodraží vyúčtování plného kilometrovného.

 assortment-black-and-white-black-and-white-220639(1)