Veslovací trenažér Formerfit R88

12 900 Kč
Vyprodáno

Veslařský trenažer s manuálně ovládaným odporem magnetické brzdy a nosností 115kg, vhodný i pro vysoké postavy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

y11y5-2y6y1

 

SILNÁ ZÁTĚŽ

Patentovaný magnetický brzdný systém s navíjecím mechanismem a 6 kg setrvačníkem zajišťují velký odpor záběrovému táhlu, což dává možnost cvičení s výborným účinkem. Zátěž je ovládaná manuálně regulačním kolečkem v rozsahu 1-6 stupňů.

 

PLYNULÝ TICHÝ CHOD

Převod je veden plochým drážkovým řemenem, který spolu s vysokými otáčkami setrvačníku přenáší odpor v podobě tichého a plynulého chodu. 

 

KVALITNÍ POJEZDOVÁ MECHANIKA

Odlehčený, ale přitom velmi silný hliníkový profil pojezdové kolejnice má sklon 3%. Tvarovaný sedák se pohybuje na speciálních kolečkách s ložisky téměř nehlučně. Max.vzdálenost od paty pedálu ke konci sedáku 120cm, což dovoluje používat stroj i velmi vysokým postavám s vahou do 115kg. 

 

ZÁBAVNÉ FUNKCE POČÍTAČE

Počítač nabízí nadstandardní vybavení, které vás bude bavit. Displej zobrazuje čas, předběžný čas na 500m, celkový počet záběrů, počet záběrů za minutu, vzdálenost, kalorie, výkon ve wattech, závody s možností sledovat pohyb „lodí“, předvolba cílových hodnot, tepová frekvence z hrudního pásu, recovery test, pokojová teplota, hodiny, datum.

Trenažer má zabudovaný přijímač signálu tepu z hrudního pásu (hrudní pás není součástí balení). Napájení počítače  bateriemi 2x AA-1,5V

 

DALŠÍ VYBAVENÍ A ROZMĚRY

Sklopení do horizontální polohy s bezpečným zajištěním (úspora místa)

Transportní kolečka

 

Délka 176cm

Šířka 45cm

Výška 80cm

Hmotnost 30kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Veslovací trenažéry
Záruka: 3 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: