VIP servisní karta Formerfit

Pokud jste si zvolili mezi nabízenými dárky ke stroji VIP servisní kartu, získáváte balíček užitečných výhod s dlouhodobou působností. Servisní karty nabízíme k vybraným strojům a trenažerům.

 

VIPservis_úprava VIP SERVISNÍ KARTA 

Sleva 30% na náhradní díly. Náhradní díly, které po letech možná budete ke stroji potřebovat, pořídíte u nás s uvedenou slevou. Tento bonus nemá časové ani množstevní omezení a týká se všech námi dodávaných dílů.

Garanční prohlídka se servisní údržbou v prvním roce zdarma. Během prvního roku používání stroje se vám ozveme s návrhem termínu návštěvy servisního technika, který k vám po dohodě přijede. Technik provede celkovou kontrolu stroje, ověří správnost všech jeho funkcí a provede za vás údržbu, která je uživatelským manuálem předepsána (přitažení šroubů, promazání, seřízení). Budete mít možnost údržbu lépe pochopit a zeptat se po několikaměsíční zkušenosti se strojem na věci, které vás při jeho pořízení nenapadly. 

Prodloužená záruka pro spotřebitele. Při provedení garanční prohlídky bude záruka prodloužena o dobu počítanou od data nákupu stroje do data výše uskutečněné garanční prohlídky. Například garanční prohlídka uskutečněná ve 12-tém měsíci od pořízení zboží, prodlužuje naši smluvní 3-letou záruku o další 1 rok.